2. kolo-FC Viktoria Plzeň-AC Sparta Praha

12. 8. 2007

FC Viktoria Plzeň-AC Sparta Praha

Obrazek

11.8.07. O den dříve než byl zápas plánován, z důvodu startu Sparty v lize Mistrů. Stadion byl totálně vyprodán, na zápas se přišlo podívat 7887 diváků. Očekávalo se jak se fandové zachovají vůči Davidu Limberskému. Když v sedmdesáté druhé minutě střídal tak ho Plzeňský fanoušci vypískaly. Začíná zapas, na světelné tabuli se rozsvítily dvě nuly a zápas odstartoval.  Již od prvních minut bylo vidět že rozhodčí nadržuje Spartě, ukázalo se tak že Sparťanský hráč kopl před zraky rozhodčích do autu, ale odpískal to Sparťanskému hráči.A to Plzeň velmi zlobilo. Z tribun se na rozhodčí ozívaly vulgární výrazy. Rozdalo se pár žlutých karet v prvním poločase, ale převážně na Plzeňskou stranu. První poločas skončil 0:0. Začíná druhý poločas. Plzeň na sparťany vede veliký tlak ale stále se nemůže prosadit v koncovce. Pak se strhla velká bitka mezi fanoušky, pár jich policisté vyvedli. V sedmdesáté minutě přišla střídání na obou stranách. Poté přišla červená karta na Plzeňskou stranu, kterou dostal Smola.Poté přišli vyložené šance Plzně, ale Plzeň trápila koncovka. Poté dostal kartu Václav Procházka, ale poté se svalil na zem a fanoušci si mysleli že simuluje, ale chytla ho nepříjemná křeč v noze. Poté se zápas dohrával. Rozhodčí odpískal konec zápasu. Konečný stav je 0:0.