Jdi na obsah Jdi na menu

Viktoria udržela svojí neporazitelnost

27. 8. 2007

26.8.07 se uskutečnilo čtvrté kolo naší nejvyšší fotbalové soutěže, mezi FC Viktoria Plzeň-Bohemians 1905. Zápas  provázely velká bezpečnostní manévry. Hostujících fanoušku se čekalo kolem jednoho tisíce. Na zápas se přišlo podívat 7887. diváků. V 17:00hod. odstartoval zápas čtvrtého kola. Oba týmy nehrály od začátku v nějak aktivní fotbal. Bohemians chtěli ukončit svoje bezbrankové pusty, ale to se jim nepovedlo. Viktoria měla pár vyložených šancí ale neproměnila, Viktoria dala gól ale z ofsajdu takže gól nebyl uznán. Bohemians také měli pár šancí, ale také neproměnili. Končí první poločas bez branek tedy 0:0.
Druhý poločas odstartovala Viktoria. Stále se čekalo na gól, ale nakonec se fanoušci dočkaly v sedmdesáté druhé minutě skóruje Jarolím a zvyšuje na 1:0 pro Viktorii. Bohemians mají super fandy i když prohrávají tak jí fandí jako kdyby vedly. Rozhodčí nastavuje tři minuty, to rozhodlo po faulu ve vápně zvyšuje z penalty na 2:0. A stav 2.0 Viktoria udržela až do konce. Bohemians čekají na svůj první ligoví gól.